ĽANOVÁ SPÁLŇA 

OBLIEČKY pre vaše paplóny, periny a vankúše

POSTEĽNÉ PLACHTY, ZÁVESY a PREHOZY 

 

          

         Viete, že povlečenie z ľanu je nielen pohodlnejšie, ale aj spánok je s nimi zdravší? Len má množstvo jedinečných vlastností, vďaka ktorým naše telo dosahuje plnú harmóniu. Posteľné prádlo dokonale reguluje telesnú teplotu. V zime vás udrží v teple, ale zároveň chráni pred prehriatím a umožňuje pokožke dýchať. V léte znižuje telesnú teplotu o 3-4 ° C a zvyšuje komfort pri spánku počas horúcich nocí. Len v kontakte s pokožkou vytvára špecifickú mikroklímu. Koža sa nepotí, nevykazuje žiadne alergické reakcie alebo podráždenie. Ľanový materiál je odolný proti prašnosti, rozvoju roztočov a hub. Preto sa odporúča pre alergikov a deti. Špecifická struktura vlákna spôsobuje mikro-masážny účinok v kontakte s pokožkou. Cirkulácia krvi počas spánku je jemne stimulovaná, takže sa človek prebudí viac uvolnene, bez bolesti svalov a kĺbov. 

      Náš obchod ponúka široký výber obliečok na prikrývky či peřiny v rôznych veľkostiach 140x200 ako aj 200x200, vankúše štandardne 50x690, ale aj podľa Vášho požiadavky. Sú to súpravy, ktoré vydržia aj 20 rokov a budú stále vyzerať skvele!

 

BAKA NATURE

 internetový obchod s produktmi z prírodných materiálov, remeselnými výrobkami a produktmi   vyrobenými recyklovaním,     z našej dielne a od našich dodávateľov.

Veríme, že u nás nájdete práve to čo hľadáte a spraví vám to radosť. V prípade, že by ste mali nejakú špeciálnu požiadavku, alebo nápad pre naše zlepšenie neváhajte nás kontaktovať.

Okrem e-obchodu sa na stránke môžete aj čo to dozvedieť v našich  ČLÁNKOCH . Môžete sa tam dočítať o materiáloch, remeslách či tradíciách. INFORMÁCIACH  sa dozviete niečo o nás, nájdete tam aj obchodné podmienky či iné potrebné informácie.

 

 

INFORMÁCIE

KONTAKT

PRIATEĽSKÉ PREPOJENIA

ČLÁNKY